Naše prodejna

Prodejna se nachází v ulici Jana Masaryka (viz kontakty-mapa) v sídle firmy a zboží je do prodejny dodáváno přímo z výroby.         V nové prodejně po celkové rekonstrukci Vás obslouží u jednoho pultu s pokladnou kolektiv našich ochotných prodavaček.

V prodejně naleznete pekařské a cukrářské výrobky převážně z naší vlastní výroby, ale i z jiných pekáren se zbožím o něž zákazník projevuje zájem a které naše společnost nevyrábí. Dále pak v nabídce nechybí široký sortiment mléčných výrobků (máslo, mléko, sýry, jogurty, zakysané výrobky, šlehačky a další), lahůdkářské výrobky (teplá sekaná, řízky, plněné bagety, chlebíčky, různé druhy salátů) a další potravinářské zboží, jako je např. káva, různé druhy čajů, koření, marmelády, čokolády, sušenky, bonbony, přesnídávky, kompoty, paštiky, ryby, těstoviny, cukr, mouky a jiné.
V prodejně je možné posedět u dvou stolků, v nápojovém automatu si namíchat teplou kávu (černou, nebo s mlékem), irskou kávu, výborné kapučíno, čokoládu či čaj.
Můžete zde posnídat, případně posvačit a vychutnat naše čerstvé a ještě teplé voňavé pečivo, čímž budou Vaše chuťové smysly dokonale uspokojeny. Prodavačky Vám na Vaše přání mohou připravit teplou sekanou, nebo řízek s křupavou houskou.
Prodejna je umístěna blízko vlakového a autobusového nádraží, takže je snadno dostupná pro všechny občany, kteří mají namířeno do centra města, nebo do naproti stojící polikliniky.
Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme DOBROU CHUŤ !

Adresa:
Pekárna Turek & spol., s.r.o.
Jana Masaryka 483
258 01 Vlašim

Otevírací doba:
Po – Pá    4 : 45  -  17 : 30
Sobota     6 : 00  -  11 : 00
Neděle a svátky zavřeno