pečivo

Turek & spol., s.r.o.‎
Jana Masaryka 483
258 01 Vlašim
Tel.: 317 842 456
        317 347 349

Pekárna Turek & spol., spol.s r.o. - idatabaze.czPekárny a pekárenství - idatabaze.cz

QR code pro rychlé načtení kontaktu

QR Code

Navštěvníků : 54399
Online: 1

Naše prodejna

Prodejna se nachází v ulici Jana Masaryka ( viz kontakty-mapa) v sídle firmy a zboží je do prodejny dodáváno přímo z výroby. V nové prodejně po celkové rekonstukci Vás obslouží u jednoho pultu s pokladnou  kolektiv ochotných prodavaček .

V prodejně naleznete pekařské a cukrářské výrobky převážně z vlastní výroby, ale i z jiných pekáren se zbožím o něž zákazník projevuje zájem a které naše společnost nevyrábí. Dále pak v nabídce nechybí široký sortiment mléčných výrobků ( máslo,mléko,sýry,jogurty,zakysané výrobky,šlehačky a další), lahůdkářské výrobky ( teplá sekaná, řízky, plněné bagety) a další potravinářské zboží, jako je např. káva, čaje, marmelády,čokolády, sušenky, bonbony,kompoty,paštiky,ryby,těstoviny, cukr, mouky a jiné .
V prodejně je možné posedět u dvou stolků, v nápojovém automatu si namíchat teplou kávu (černou, nebo s mlékem) , čokoládu či čaj .
Můžete zde posnídat, případně posvačit a vychutnat naše česrtvé a ještě teplé voňavé pečivo, čímž budou Vaše chuťové smysly dokonale uspokojeny. Prodavačky Vám na Vaše přání mohou připravit teplou sekanou, nebo řízek s křupavou houskou .
Prodejna je umístěna blízko vlakového a autobusového nádraží, takže je snadno dostupná pro všechny občany, kteří mají namířeno do centra města, nebo do naproti stojící polikliniky.
Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme DOBROU CHUŤ !

Adresa:
Pekárna Turek & spol., s.r.o.
Jana Masaryka 483
258 01 Vlašim

Otevírací doba:
PO – Pá      5,00 – 17,30

Sobota       5,30 – 11,00
Neděle a svátky zavřeno