Naše prodejna

Prodejna se nachází v ulici Jana Masaryka (viz kontakty-mapa) v sídle firmy a zboží je do prodejny dodáváno přímo z výroby.         V nové prodejně po celkové rekonstukci Vás obslouží u jednoho pultu s pokladnou kolektiv našich ochotných prodavaček.

V prodejně naleznete pekařské a cukrářské výrobky převážně z vlastní výroby, ale i z jiných pekáren se zbožím o něž zákazník projevuje zájem a které naše společnost nevyrábí. Dále pak v nabídce nechybí široký sortiment mléčných výrobků (máslo,mléko,sýry,jogurty,zakysané výrobky,šlehačky a další), lahůdkářské výrobky (teplá sekaná, řízky, plněné bagety) a další potravinářské zboží, jako je např. káva, čaje, marmelády, čokolády, sušenky, bonbony, kompoty, paštiky, ryby, těstoviny, cukr, mouky a jiné.
V prodejně je možné posedět u dvou stolků, v nápojovém automatu si namíchat teplou kávu (černou, nebo s mlékem) , kapučíno, čokoládu či čaj.
Můžete zde posnídat, případně posvačit a vychutnat naše česrtvé a ještě teplé voňavé pečivo, čímž budou Vaše chuťové smysly dokonale uspokojeny. Prodavačky Vám na Vaše přání mohou připravit teplou sekanou, nebo řízek s křupavou houskou.
Prodejna je umístěna blízko vlakového a autobusového nádraží, takže je snadno dostupná pro všechny občany, kteří mají namířeno do centra města, nebo do naproti stojící polikliniky.
Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme DOBROU CHUŤ !

Adresa:
Pekárna Turek & spol., s.r.o.
Jana Masaryka 483
258 01 Vlašim

Otevírací doba:
Po – Pá     5,00 – 17,30
Sobota      6,00 – 11,00
Neděle a svátky zavřeno